• 23.08.2022 - Nabídka stipendií na letní semestr 2023 - GFPS
    Dobrý den, Organizace pro studentskou a kulturní výměnu ve střední a východní Evropě (GFPS-CZ) Vás s radostí informuje, že bylo vypsáno výběrové řízení na poskytnutí stipendií na letní semestr 2023! Jedná se o stipendium na výjezd českých studentů do sousedního Německa, resp. na vybranou německou vysokou školu či univerzitu. GFPS zprostředkovává tato stipendia všem studentům, kteří mají zájem o německý jazyk (a chtějí ho zlepšit), o německou kulturu a obecně o zkušenosti ze zahraničí. Tato stipendia jsou poskytována studentům za podpory Česko-německého fondu budoucnosti. V příloze tohoto e-mailu naleznete podrobné informace, které seznámí zájemce se základními požadavky a z nich plynoucích výhod. Dále zde naleznete pdf soubor s přihláškou. Přihláška je k dispozici i na následujícím odkazu: https://cutt.ly/gxFK0NR Jako organizace bychom byli rádi, kdybyste tuto možnost nabídli skrze školní stránky/intranet všem studentům vaší školy napříč všemi studijními obory, případně na dalších webových stránkách. Mnohokrát děkujeme za spolupráci! Jiří Pecka GFPS-CZ z.s. Head of Public Relations web: GFPS-CZ; GFPS e.V. Sledujte nás na/Folgen Sie uns auf:

Iveta Matějková

Zpet na seznam aktualit